![]() |
![]() |
![]() |
#19
|
||||
|
||||
![]() Your math isnt wrong, you are. The big jug of Lubrysin is over 300.
3k claimers run at Thistledown where the day rate is 30 bucks a day, thats how you can make it work. You must have misunderstood me, Im not knocking how anyone does it. Im not saying because X trainers rate is 3k a month, and Y trainers is 2k, x is better. What Im saying is to do right by the horse there is an inherent expense
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=p4ySSg4QG8g |